Festivaller

Festivaller İstanbul’da Berlin Film Festivali

Sinema Genel Müdürlüğü’nün desteği, Atlas Post Prodüksiyon ve Galata Waltons Hotel’in katkılarıyla devam eden Festivaller İstanbul’da 2017 projesi kapsamında, 29 Ekim 2017 – 1 Kasım 2017 tarihleri arasında Berlin Film Festivali seçicileri Anna Hoffmann ve Michael Stütz İstanbul’da olacaklar.

Berlin Film Festivali yarışma koşullarını sağlayan uzun metraj filmlerin ön gösteriminin yapılabilmesi için öncelikle info@se-yap.org.tr adresinden form talep edilmesi ardından filmin İngilizce altyazılı gösterim kopyasının 26 Ekim 2017 tarihi mesai saati bitimine kadar Se-Yap ofisine ulaştırılması gerekmektedir.

Festivaller

Match Me!’den Haberler

Meslek birliğimiz bu yıl Locarno Film Festivali bünyesinde gerçekleşen Match Me! etkinliği ile bir ortaklık gerçekleştirdi. Etkinliğin konuk ülkeleri arasında Türkiye de yer alıyor. Diğer konuk ülkeler Brezilya, Şili, Meksika ve İsrail. Match Me! kapsamında, üyelerimiz arasından seçilen üç yapımcı, Müge Özen, Emre Oskay ve Can Kılcıoğlu yapım aşamasındaki projelerine ortak yapımcı, fon veya satış ajanı bulabilmek amacıyla toplantılara katılıyorlar. Başarılı bir etkinlik süreci diliyoruz.

 

Festivaller

Match Me! Projesine Seçilen Üyelerimiz

Meslek Birliğimizin Locarno Film Festivali Endüstri Günleri ile ortaklaşa yürüttüğü Match Me! projesine seçilen üyelerimiz belli oldu. Kendilerini kutluyor, başarılar diliyoruz.
Müge Özen      Solis Film 
Emre Oskay     IFP İstanbul Film Productions 
Can Kılcıoğlu  Delice Film